Osmaniye Evden Eve Nakliyat

Osmaniye Evden Eve Nakliyat

osmaniye evdev eve nakliyat
Osmaniye Evden Eve Nakliyat

Osmaniye Evden Eve Nakliyat firması olan Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat, evden eve taşımacılık evrelerinin bir kısmını yerine getirerek Osmaniye evden eve nakliyat yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

1. Bölüm Randevu ve Ekspertiz Aşaması:

Siz değerli müşterilerimiz evinizin eşyalarının nakliyesi için bize müşteri tavsiyesinden, Google arama motorundan, İnternet reklamlarından ulaşarak nakliyat talebinizi ilettiğinizde taşıma sorumlularımız sizlere ekspertiz için randevu verir. Taşıma sorumlularımız sizin taşınacak evinize gelerek eşya ve durum ekspertizi yapar sizden gerekli bilgileri alarak size özel taşıma şeklini anlatır ve eşyaların gideceği evin durumu bilgisini aldıktan sonra taşıma işleminin ilk bölümü tamamlanmış olur.

2. Bölüm Fiyatlandırma:

Nakliyat ekspertizinin yapılmasından sonra size özel fiyatlandırma yapılır, gerekli çalışma ve taşıma bilgisi verilir, taşımada nakliyat tipinde olduğu için paketleme demontaj yapılamamaktadır sadece taşıyacak personel sayısı yapılan işin büyüklüğü ve süresi bu fiyatlamada belirleyicidir.

3. Bölüm Nakliyat İşinin Alınması, Taşıma Öncesi ve Başlanması:

Ekspertiz ve fiyatlandırma sonrasında planlanan gün ve saatte ekiplerimiz taşınacak evinize gelerek Nakliyat işi için sizinle ön görüşme yapar. Evinizde değerli maden, para, değerli evrak, değerli elektronik eşya, silah, antika eşya olup olmadığını sorar var ise sizden almanızı ve güvenli bir yere koymanızı ister, bilgisi alınmayan, ekiplere bildirilmeyen eşyaların sorumluluğu firmamıza ait değildir. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra taşıma işlemi başlar.

4. Bölüm: Demontaj, Ambalajlama, Yükleme ve Transfer:

Nakliyat olarak yapılan işlerde demontaj montaj bulunmamaktadır. Bazı özel işlerde müşterimizin talebi doğrultusunda mobilya montajı yapılamaktadır bunun ayrıca fiyatlandırılması taşıma sorumlularına aittir. Hiç ücret talep edilmeyebilir veya işin mahiyetine göre rayiç bedelde biçebilir.

Hakkında admin

Kontrol Edin

WhatsApp Image 2021 06 30 at 12.08.46

Evden Eve Asansörümüz

Osmaniye Evden Eve Taşıma Asansörü Kiralama Hizmeti Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir