Ana Sayfa / Osmaniye Evden Eve Nakliyat / Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Ev taşımak zor bir iştir, biz osmaniye evden eve nakliyat firması olarak osmaniye evden eve taşıma hizmeti sunuyoruz.

Ev taşımak yorucu, yıpratıcı ve çok zahmetlidir. 21. yüzyılda hizmet sektörünün gelişmesiyle Evden Eve Taşımacılık büyük bir atılım yapmıştır.

Bizde Osmaniye Evden Eve Taşımacılık ve Osmaniye Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize asansörlü osmaniye evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktan. mutluluk duyarız.

Taşıma Aşamaları:

Taşıma Öncesi Expertiz : Evinizi taşıtmaya karar verdiğinizde yapmanız gereken tek şey Osmaniye Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık firması olan Çınar Taşımacılığı 0 328 813 75 55 veya 0 505 355 42 53 – 0 533 523 84 34 numaralı telefonlarında arayayarak talepte bulunmanızdır.

Talebiniz doğrultusunda eşyalarınızın taşınacağı yere Osmaniye Evden Eve Nakliyat firması Çınar taşımacılığın experi gelir ve taşınacak yer, taşıtılacak yer, eşyalarınız, demontaj, montaj hakkında bize gerekli verilri toplar ve size taşıma hakkında bilgi verir.

Taşıma : Taşıma işlemine geçiş aşamasında belirlenen tarihte Osmaniye Evden Eve Nakliyat firması Çınar Taşımacılık ekibimiz evinize gelerek demontaj ve paketleme işlemini gerçekleştirir, eşyalarınız aracımıza yüklenir ve isteğiniz doğrultusunda sigortalanır, ve taşıma başlar.

Montaj ve Teslim : yeni yerine gelen eşyalarınız Osmaniye Evden Eve Nakliyat firması Çınar taşımacılığın  deneyimli personelleri sayesinde montajlanarak düzenli bir şekilde durumları kontrol edilerek eşyalar size teslim edilir.

Ali İşçi

Osmaniye Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık firması Çınar Taşımacılığın Genel Müdürü

Bizi Google’dan Osmaniye Evden Eve Taşımacılık, Osmaniye Evden Eve Nakliyat, ve direkt Osmaniye Çınar Taşımacılık yazarak bulabilirsiniz.

Son zamanlarda firma adımızı kullanarak korsan taşıma yapan kişiler ve bizim firmamızla ortak çalıştığını söyleyen osmaniye evden eve taşımacılık şirketlerinin olduğunu tespit etmiş bulunmaktayız. firmamızın taşıma ve anlaşmalarını kurucu yöneticisi Ali İŞÇİ ve genel koordinator Hakan İŞÇİ yürütmektedir. Ayrıca Ofis numaramız 0 328 813 7555 olup başka sabit numaradan hizmet vermemekteyiz. Google aramalarında arama çubuğuna ÇINAR TAŞIMACILIK yazıldığı zaman başka firmaların reklamı çıktığından linklere tıklarken adresimiz olan cinartasimacilik.com adresinin yazdığından emin olun. bu bilgilendirmeyi siz degerli mişterilerimize saygı ve hürmetlerimizle bildiririz. Her zamanki gibi Dürüstlüğün Olmadığı Yerde Biz Yokuz…

19.10.2018 Tarihli Güncelleme Son Zamanlarda İstanbul’ dan, Samsun’ dan, Kayseri’ den farklı firmalar Osmaniye firmasıymış gibi Google a reklam vererek. Google Haritalara olmayan adreslerini kaydederek dahası Osmaniye firmasıymış gibi domain alarak Osmaniye ve çevresindeki evden eve taşıyacak müşterileri kendilerine yönlendirip onlardan Osmaniye firması olduklarını söyleyerek aldıkları taşıma işlerini Osmaniye firmalarına komisyon karşılığı satmak için uğraşmaktadır. Bu firmalara itibar etmeyiniz Ticareti ve Esnaflığı bu şekilde şerefsizce zedeleyenlerden uzak durunuz… Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat…

Hakkında admin

Bunu Okuyabilirsiniz

Uygun Fiyat

Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık Olarak siz değerli müşterilerimizin ekonomisini düşünerek sunduğumuz kaliteli hizmeti en az …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.