Güncel Haberler
Osmaniye Çınar Taşımacılık

Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat, 2007 yılında Ali İŞÇİ tarafından kurulmuştur.

Ali İŞÇİ

Ali İŞÇİ

Genel Müdürlüğünü Ali İŞÇİ’nin yaptığı Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık, kısa bir sürede osmaniye de evden eve taşımacılık firmaları arasında birinci sıraya çıkmıştır. yaptığı mantıklı ve teknolojik çözümlerle, temiz ve dürüst çalışma prensibiyle osmaniye de siz değerli müşterilerimize Evden Eve Taşıma hizmetini en güzel şekilde sunmuştur.

Firmamızda Genç ve dinamik bir ekip çalışmaktadır. konusunda uzman exper, mobilyacı ve taşıyıcı personel evinizi layıkıyla ve en güzel şekilde taşımak için size hizmet vermektedir. firmamızda 1 Genel Müdür, 2 Grup Şefi Exper, 2 Mobilyacı ve 10 Taşıyıcı Personel bulunmaktadır. sizi ve eşyalarınızı önemsediğizden işinin ehli kişilerce çalışmaktayız.

Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat. ilkesini dürüstlük üzerine belirlemiştir. Temel İlkemiz dürüst ve temiz çalışma, işi zamanında ve tam teslim etme en önemlisi müşteri memnuniyetidir.

DÜRÜSTLÜĞÜN OLMADIĞI YERDE BİZ YOKUZ sloganıyla yola çıkan firmamız. bu çalışma sistemiyle Osmaniyemizde Evden Eve Taşıma konusunda 1 numara olmuştur.

cinartasimacilikIletisim