Hakkımızda

Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat, 2007 yılında Ali İŞÇİ tarafından kurulmuştur. Kurucumuzun en önem verdiği husus Dürüstlüktür.

Genel Müdürlüğünü Ali İŞÇİ’ nin yaptığı Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık, kısa bir sürede Osmaniye de evden eve taşımacılık firmaları arasında birinci sıraya çıkmıştır. yaptığı mantıklı ve teknolojik çözümlerle, temiz ve dürüst çalışma prensibiyle Osmaniye de siz değerli müşterilerimize Evden Eve Taşıma hizmetini en güzel şekilde sunmuştur.

Firmamızda Genç ve dinamik bir ekip çalışmaktadır. konusunda uzman exper, mobilyacı ve taşıyıcı personel evinizi layıkıyla ve en güzel şekilde taşımak için size hizmet vermektedir. firmamızda 1 Genel Müdür, 2 Grup Şefi Exper, 2 Mobilyacı ve 10 Taşıyıcı Personel bulunmaktadır. sizi ve eşyalarınızı önemsediğizden işinin ehli kişilerce çalışmaktayız.

Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat. ilkesini dürüstlük üzerine belirlemiştir. Temel İlkemiz dürüst ve temiz çalışma, işi zamanında ve tam teslim etme en önemlisi müşteri memnuniyetidir.

DÜRÜSTLÜĞÜN OLMADIĞI YERDE BİZ YOKUZ sloganıyla yola çıkan firmamız. bu çalışma sistemiyle Osmaniyemizde Evden Eve Taşıma konusunda 1 numara olmuştur.

Genel Koordinatörümüz Hakan İŞÇİ Çınar taşımacılık kalitesinin sizlere ulaşması için sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışan ekibimizin dinamizmini sağlayarak Çınar Taşımacılık kalitesini ayakta tutmaktadır. kendisi müşterilerimizle birebir görüşerek taşımada kaliteyi sürekli hale getirmiştir.

Son Zamanlarda İstanbul’ dan, Samsun’ dan, Kayseri’ den farklı firmalar Osmaniye firmasıymış gibi Google a reklam vererek. Google Haritalara olmayan adreslerini kaydederek dahası Osmaniye firmasıymış gibi domain alarak Osmaniye ve çevresindeki evden eve taşıyacak müşterileri kendilerine yönlendirip onlardan Osmaniye firması olduklarını söyleyerek aldıkları taşıma işlerini Osmaniye firmalarına komisyon karşılığı satmak için uğraşmaktadır. Bu firmalara itibar etmeyiniz Ticareti ve Esnaflığı bu şekilde şerefsizce zedeleyenlerden uzak durunuz… Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat…

Hakkında admin

Bunu Okuyabilirsiniz

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık Olarak siz değerli müşterilerimizin ekonomisini düşünerek sunduğumuz kaliteli hizmeti en az …