osmaniyeevdenevetasima
Osmaniye Çınar Taşımacılık

Çınar Taşımacılık 05057061847

Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat…

osmaniyecinarevdenevetasimacilik1

Ev taşımak zor bir iştir, yorucu yıpratıcı ve çok zahmetlidir. 21. yüzyılda hizmet sektörünün gelişmesiyle Evden Eve Taşımacılık büyük bir atılım yapmıştır. Bizde Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktan. mutluluk duyar.

osmaniyeevdenevetasimaofis

Taşıma Aşamaları:

Taşıma Öncesi Expertiz : Evinizi taşıtmaya karar verdiğinizde yapmanız gereken tek şey Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyatın 0 328 813 75 55 veya 0 505 355 42 53 – 0 533 523 84 34 numaralı telefonlarında arayayarak talepte bulunmanızdır. Talebiniz doğrultusunda eşyalarınızın taşınacağı yere expertizimiz gelir ve taşınacak yer, taşıtılacak yer, eşyalarınız, demontaj, montaj hakkında bize gerekli verilri toplar ve size taşıma hakkında bilgi verir.

Taşıma : Taşıma işlemine geçiş aşamasında belirlenen tarihte ekibimiz evinize gelrek demontaj ve paketleme işlemini gerçekleştirir, eşyalarınız aracımıza yüklenir ve isteğiniz doğrultusunda sigortalanır, ve taşıma başlar.

Montaj ve Teslim : yeni yerine gelen eşyalarınız montajlanarak düzenli bir şekilde durumları kontrol edilerek eşyalar size teslim edilir.

Son Zamanlarda İstanbul’ dan, Samsun’ dan, Kayseri’ den farklı firmalar Osmaniye firmasıymış gibi Google a reklam vererek. Google Haritalara olmayan adreslerini kaydederek dahası Osmaniye firmasıymış gibi domain alarak Osmaniye ve çevresindeki evden eve taşıyacak müşterileri kendilerine yönlendirip onlardan Osmaniye firması olduklarını söyleyerek aldıkları taşıma işlerini Osmaniye firmalarına komisyon karşılığı satmak için uğraşmaktadır. Bu firmalara itibar etmeyiniz Ticareti ve Esnaflığı bu şekilde şerefsizce zedeleyenlerden uzak durunuz… Osmaniye Çınar Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat…